Odměny za věci HoM v Guild Wars 2

slevin - 8. 10. 2010 Pá 1:24 - komentáře

ArenaNet vypustil na net speciální kalkulačku, díky které se můžete podívat na věci, které dostanete odměnou za věci ve vaší Hall of Monument. Konečně tedy vyplouvá na povrch, jak budou předměty v HoM hodnoceny a co na oplátku dostanete. Jedná se o různé exkluzivní zbraně, armory, pety pro rangery či dokonce i tituly. Znamená to pravděpodobně, že postava, která nebude mít plnou HoM nebude moci mít všechny tituly v Guild Wars 2.

War In Kryta - dotazník

slevin - 1. 10. 2010 Pá 1:19 - komentáře

ArenaNet nedávno zveřejnila dotazník, ve kterém se můžete podělit o vaše skušenosti s War In Kryta. Pokud jste tento minidatadisk pro Guild Wars hráli nebo ho vlastníte, není špatný nápad, podělit se o vaše dojmy.

Dále bychom chtěli informovat, že je dokončena sekce Příběh, ve které najdete překlad oficiálního článku „Movement of the World“. Věříme, že se vám bude líbit.

Další interview s Rickem Ellisem

slevin - 25. 9. 2010 So 1:18 - komentáře

Nedávno proběhlo další interview s Rickem Ellisem ohledně Guild Wars na mobilních zařízeních. Přeložili jsme pro vás nejčastější otázky a odpovědi, kde se dočtete některá zásadní fakta ohledně funkcí pro mobilní verze.

Odpovědi na časté otázky:

Otázka: Když se řekne „mobilní“, co to přesně znamená? Odpověď: Zpočátku budeme nabízet aplikace, které poběží na iPhone, IPAD, iPod, a chytré telefony s Androidem.

Otázka: Nemám chytrý telefon, budeme mít stejnou funkčnost na webu? Odpověď: Ano , budete poskytujeme podobné funkce pro webové uživatele.

Otázka: Znamená to, že můžu hrát Guild Wars 2 na IPADu? Odpověď: No, já nikdy neříkám nikdy . Nicméně, iPad rozhodně není stejný kalibr „hracího přístroje“ jako PC … zatím.

Otázka: Všechny tyto sociální věci zní skvěle, ale co když nechci, aby mi moje guilda psala, když jsem například v práci? Odpověď: Buďte ujištěni, že nebudeme dělat nic, co umožňuje zveřejňovat osobní nebo soukromé informace, které mají být sdíleny, a budeme poskytovat funkce, které vám umožní určit, kdo vás může kontaktovat a kdy.

Ocenění Guild Wars 2 na PAX, příběh

slevin - 20. 9. 2010 Po 4:16 - komentáře

Hra Guild Wars 2 dostala jedno ze dvou známých ocenění na výstavě PAX Prime 2010. Ačkoliv byly na výstavě spousty jiných her, GW2 byla jednou z těch nejvíce oceňovaných. Porotě se především líbila umělecká stránka hry a byla velmi potěšena její skvělou hratelností.

Co se týče našich stránek jako takových, je dobré dodat, že právě probíhá překlad jednoho z nejdelších textů o GW2, který obsahuje velké části příběhu a principy fungování světa. Tento článek se brzy objeví na těchto stránkách – máte se na co těšit!

Edit 21:10 – Rozhodli jsme se, že dokončenou polovinu překladu již zveřejníme a zbytek bude postupně doplňován. Nový obsah najdete v menu pod sekcí „Příběh“ během chvilky.

Kalendář Guild Wars 2

slevin - 20. 9. 2010 Po 1:15 - komentáře

Pro opravdové fanoušky hry Guild Wars 2 připravila ArenaNet malý bonus v podobě kalendáře na rok 2011. Vám se tak dostane do ruky série Artworků, obrázků nepřátel a měst za zhruba 12 dolarů, což je takřka něco málo přes 200kč. Vám tak bude zdobit zeď každý měsíc jiná potvora, město nebo umělecké dílo od Daniela Dociu a jiných. Odkaz na koupi tohoto kalendáře najdete Zde.